Transport

Posiadamy własną bazę transportową, którą stale rozwijamy, dodatkowo świadcząc usługi transportowe dla naszych klientów. Posiadamy licencje i certyfikat na krajowy przewóz rzeczy.

Aby sprostać narastającym wymaganiom rynkowym związanym z zapewnieniem należnego procesu zarządzania łańcuchem dostaw oraz uzyskania najwyższej sprawności i rytmiczności zasileń materiałowych przy minimalnych kosztach, firma FUREX stosuje koncepcję „dokładnie na czas”, których istota sprowadza się do organizowania procesów zaopatrzeniowych i dystrybucyjnych, a następnie zarządzania nimi w taki sposób, aby wszystkie te procesy były realizowane terminowo, a czas ich realizacji możliwie najkrótszy. Zależy nam na optymalizacji czasu realizacji zamówień klientów z punktu widzenia oszczędności kosztów zarówno zaopatrzenia jak i magazynowania.
Dlatego wszystkie nasze palety zgodnie z usługą „pogotowie paletowe 24h” są dostarczane we właściwym terminie, w odpowiedniej ilości i odpowiednim miejscu co umożliwia państwu w zasadzie bez zapasową organizację procesu produkcyjnego, a zatem i redukcję kosztów.

Zmieniający się rynek jest motorem do powstawania szeregu usług dotąd niespotykanych lub słabo rozwiniętych. Jesteśmy firmą otwartą na zmiany, szybko reagującą na potrzeby rynku, dlatego oferujemy usługę wymiany palet. Dla firm korzystających z tej usługi jest to bardzo korzystne rozwiązanie. Wymiana palet w porównaniu z zakupem jest zdecydowanie tańsza. Takie rozwiązanie korzystnie wpływa na zwiększenie konkurencyjności firmy, która może się skupić na swojej podstawowej działalności. Usługa wymiany skierowana jest do tych firm z różnych branż, które w swojej działalności korzystają z dużej ilości palet, wówczas korzyści ekonomiczne z tego rozwiązania są ewidentne.

Beczki

Beczki

Palety

Palety

Recykling

Recykling

Transport

Transport